Ana Sayfa / İletişim / Destek

İletişim / Destek

Email
Sitemizde bulunan içeriklerle alakalı iletişime geçmek veya sitemize reklam vermek için mail adresimizde bize ulaşabilirsiniz. İçerik kaldırma talepleri minimum 48 saat içinde yanıt bulmaktadır.

Mail Adresimiz: eren@sistemciler.com

REKLAM ÇÖZÜMLERİ
Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz. Bunlar:

Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği yayınlaya bilirsiniz. Advertorial asla içerikler silinmez, sistemciler.com yayından olduğu sürece sitede kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür.

Banner Reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği sistemciler.com’da banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 4 farklı boyutta banner kabul etmeydeyiz.

  • 300 x 250 banner; İçerik metinin sonunda ve yazı sitebarında
  • 300 x 600 banner; Yazı sitebarında
  • 728 x 90 banner; İçerik metinin başında ve ortasında
  • 970 250 banner; Ana sayfa’da

Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Ücretlendirme ve detaylar için eren@sistemciler.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.