Ana Sayfa / Windows / Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

Kullanmaya başlamak için önce Windows 10 yükleme lisansına sahip olmanız gerekir. Daha sonra medya oluşturma aracını indirip çalıştırabilirsiniz. Aracı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yönergelere bakın.

Microsoft’un en son işletim sistemi olan Windows 10 önceki sürümlerde kaybolan birçok özelliği geri getiriyor ve bir süredir rakip yazılımlarda mevcut olan, uzun süredir bekleyen fonksiyonları tanıtıyor.

Temel yeniliklerinden biri Windows 8’de kaybolan geleneksel masaüstüne başlat menüsünün dönmesidir. Buradan yüklediğiniz çoğu programa ve hatta Metro masaüstündeki ‘Canlı kutucuklara’ erişebilirsiniz. İşletim sistemindeki diğer büyük iyileştirme: Windows Store uygulamaları sonunda geleneksel olanlar ile birleşti, böylece Windows’ta her ikisini de kullanabilirsiniz.

Diğer çok beklenilen ekleme de sonunda çoklu sanal masaüstlerinde eş zamanlı olarak çalışma imkanıdır. ‘Görev Geçişi’ bir pencereden diğerine geçmenize izin vererek kullanılabilirliğini oldukça artırdı. Böylece eş zamanlı olarak çok sayıda programı kullanmak artık çok daha akıcı.

Bütün bu özellikler Windows’un mümkün olan bütün platformları kapsayan tek bir sürümünde bir araya geldi. Bu Windows 10’un aynı sürümü hem masaüstlerinde hem de ultra-kompakt cihazlarda çalışır.

Bunada Göz Atın

PHP Types

Type Comparison There are two types of comparison: loose comparison with == and strict comparison …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir